טיפול בחרדה ולחץ נפשי בטלפון או בשיחת וידאו

מתן לוי טיפול בחרדות מתן לוי טיפול בחרדות

טיפול בחרדה ולחצים נפשיים בטלפון או בשיחת וידאו

בלי לצאת מהבית

 • בשיטה חדשנית ויעילה
 • לרוב רואים שיפור כבר אחרי הפעם הראשונה
 • וכל זה בלי לצאת מהבית

קבל עכשיו 17 דקות ייעוץ במתנה

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

לא אלמד אותך עוד טכניקה של הרפיה דמיון מודרך או ונשימות

אנחנו פשוט נעבוד עם הרגש שלך והוא ישתנה

בלי כדורים ובלי תרופות הרגעה

בשיחת וידאו פשוטה - אצלך בסלון

אני רוצה לפתוח בתגובה של המטופל האחרון שלי. בעקבות משבר הקורונה הוא לא יכל להגיע אלי לקליניקה לטיפול. "הטיפול שנתת לי בטלפון היה מדהים ונראה לי שאפילו טוב יותר מטיפול אצלך בקליניקה". האמת שאנחנו מעניקים טיפולים בחרדות ולחץ נפשי בטלפון ובסקייפ לא מהיום. כבר מתחילת דרכנו לפני כעשור השתמשנו במדיה כדי לעשות טיפולים בחרדות אונליין. ישנם אנשים שגרו בחו"ל וישנם אנשים שסתם היה רחוק להם להגיע לירושלים מהצפון והדרום. האמת שהיו הרבה שחששו בתחילה: "אנחנו רגילים להגיע לשבת בספה המרווחת ולדבר פנים מול פנים, ועכשיו כל זה חסר". אבל אחרי כל כך הרבה אנשים שטיפלנו בהם בשיחת וידאו ואפילו בשיחת טלפון אני יכול לומר לוודאות שהטיפול אונליין הוא לא פחות יעיל ולפעמים אפילו יותר.
אבל לפני שנסביר על אופן הטיפול אונליין בלחצים וחרדות אני רוצה קצת להסביר מי אנחנו, ואיך הגענו לטפל בלחצים וחרדות. גם אני וגם אשתי לא באנו מעולם הטיפול. אני בא מתחום ראיית החשבון ואשתי מתחום ההוראה. החיים הובילו אותנו להיות מטפלים בעקבות טיפול שעברנו בעצמנו. אני אישית הייתי אדם מאוד מאוד לחוץ ומאוד חרדתי. אני השתניתי בעקבות הטיפול מן הקצה אל הקצה. היום אני מטפל ומדריך אנשים ומשקיע הרבה מזמני בשיחות עם אנשים. פעם זה היה בדיוק הפוך, אני חששתי אפילו לומר שלום לשכן קרוב. כשכבר שוחחתי עם מישהו זה היה מתוך לחץ נוראי ועם העיניים באדמה. ברוך ה' השתניתי ובהמשך שיניתי כיוון למדתי את שיטת הטיפול שבה טופלתי בעצמי , והפכתי למטפל. אשתי אלישבע שהיא זו שדחפה אותי לעבור את הטיפול גם היא בסופו של דבר הפכה להיות מדריכה ומטפלת ואנחנו עובדים ביחד בקליניקה. אשתי אלישבע מטפלת בנשים ואני מטפל בגברים.

ועכשיו קצת על שיטת הטיפול. שיטת הטיפול שלנו מבוססת על שיטת tat שבה טופלנו ואותה בסופו של דבר למדנו. אנחנו לוקחים איתנו את טכניקת הטיפול הרגשי של השיטה ועם זה אנחנו עובדים. מה זה אומר? דבר ראשון כשעובדים ישירות עם הרגש זה משהו שונה לגמרי מכל עולם הטיפול הפסיכולוגי הרגיל. אנחנו לא מדברים על הרגש ומנסים באמצעות השכל ללמד אותך איך להתמודד איתו. לא מנסים להקנות לך כלים להתמודדות או ללמד אותך איך להתמודד, איך להתגבר ואיך לרסן את הרגש. אנחנו פשוט עובדים עם הרגש עצמו. מה שזה אומר שאנשים שהגיעו אלינו עם לחץ אטומי ואפילו תוך כדי התקף חרדה, בזמנים שאין מה לדבר בשכל הרגש פשוט משתלט. ואחרי טיפול שנגע ברגש הם פשוט יצאו רגועים. למה? כי אנחנו עובדים ישירות עם הרגש עד שהוא נרגע בסופו של דבר. זו גם הסיבה שטיפול בטלפון מאוד יעיל במקרים כאלו. מה שאנחנו צריכים לטיפול טוב זה את הרגש שלכם, ואם אתם מרוכזים בלחץ ובחרדה יש לנו עם מה לעבוד והדרך לרגיעה קצרה.

איך נראה טיפול? אני או אשתי אומרים לך משפט שנוגע לך ברגש אפילו משפט שמעורר אותו. אני חוזר על המשפט שוב ושוב במשך כדקה ואז שואל אותך מה זה עשה לך, אלו מחשבות עברו לך בראש. לפי התגובה שלך אני יודע איך להמשיך למשפט הבא. בסופו של דבר תוך כדי טיפול פשוט תחושו איך הדברים נרגעים מעצמם. אלו לא תאוריות, זו מציאות. מציאות שאתה תחוה בעצמך איך לפני טיפול הלחץ עולה ואיך בסופו של הטיפול הכל רגוע וממשיך כך גם אחרי הטיפול. טיפלנו כבר כעשור בהרבה אנשים בהצלחה. אנשים מאוד לחוצים הפכו לרגועים, אנשים שחוו חרדות נוראיות הפכו לשלוים יותר וללא התקפי חרדה. אשתי טיפלה בהרבה מקרים של רגשות חזקים בדיכאון אחרי לידה, ברוך ה' בהצלחה רבה.

רוצה לחוש אותנו יותר? אפשר להסתכל בדף הבית שעוסק

בטיפול בלחצים וחרדות

, שמנו שם סרטון שבו אני ואשתי מסבירים יותר על הטיפול. מוזמנים ליצור קשר עכשיו. ואפילו אם אתם מאוד לחוצים ואפילו תוך כדי התקף חרדה ברגע זה, הוא יוכל להרגע ממש עכשיו בשיחת טלפון פשוטה.

יכולים להשאיר את הפרטים שלכם כאן ואנו נחזור אליכם.

להתראות

מתן ואלישבע

איפה נוכל לפגוש אתכם

 • טיפול בחרדה ולחץ נפשי בשיחת וידאו
 • טיפול יעיל בטלפון
  • מי נותן את הטיפול?
  • את הטיפול אפשר לעשות אצלי - מתן לוי
  • או אצל אשתי אלישבע לוי
  • משרד 072-2330040 | אלישבע 0542342399 | 052-3262297 מתן
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה
  אפשר להתכתב איתי כאן, אני זמין